TEL: +86-21-60913363
رده محصول
تماس با ما

تماس با: لئو
تلفن: 86-21-60913363
موبایل: +8617821748376
ایمیل: jy88918760@163.com
وب سایت: www.jiayu-gas.com

اخبار
صفحه اصلی > اخبار > محتوای
اصل فشار نوسان جذب نیتروژن تولید
Aug 31, 2018

اصل فشار نوسان جذب نیتروژن تولید، روش که در آن هوا استفاده شده است به عنوان مواد خام غربالهای مولکولی کربن جاذبی استفاده می شود، اصل جذب نوسان فشار استفاده شده است، و جذب انتخابی از اکسیژن و نیتروژن توسط غربالهای مولکولی کربن استفاده شده است برای جدا کردن نیتروژن و اکسیژن به طور کلی به عنوان تولید نیتروژن PSA نامیده. در مقایسه با روش سنتی نیتروژن تولید این جریان روند ساده، درجه بالایی از اتوماسیون و سریع گاز تولید و مصرف کم انرژی، خلوص محصول را می توان با توجه به نیاز کاربر در طیف گسترده ای، عملکرد مناسب تنظیم و تعمیر و نگهداری کم هزینه های عملیاتی و تجهیزات اقتباس. این ویژگی های قوی، پس از آن رقابت در نیتروژن تولید تجهیزات زیر 3000Nm3/h. بیشتر و بیشتر محبوب در میان کاربران نیتروژن کوچک و متوسط است. PSA تولید نیتروژن روش ارجح برای نیتروژن کوچک و متوسط کاربران تبدیل شده است.


غربالهای مولکولی کربن می توانند به طور همزمان بسيار اکسیژن و نیتروژن در هوا, و مقدار جذب آن را افزایش می دهد همچنین با افزایش فشار و اختلاف معني داري در مقدار جذب تعادل اکسیژن و نیتروژن تحت وجود دارد همان فشار. بنابراین، جدایی کارآمد از اکسیژن و نیتروژن دشوار است به انجام توسط فشار تنهایی است. اگر میزان جذب بیشتر در نظر گرفته شده است، ویژگی جذب اکسیژن و نیتروژن متمایز می تواند به طور موثر. پس سرعت انتشار چند صد بار سریعتر از نیتروژن که قطر مولکول های اکسیژن کمتر از مولکول های نیتروژن است. بنابراین، میزان جذب اکسیژن توسط کربن غربال مولکولی نیز بسیار سریع است و جذب بیش از 90% می رسد در حدود 1 دقیقه. در این زمان مقدار جذب نیتروژن تنها 5 درصد است. چپ و راست، بنابراین در این مرحله جذب بیشتر اکسیژن است و بقیه بیشتر نیتروژن است. بنابراین، اگر زمان جذب ظرف مدت 1 دقیقه کنترل می شود، اکسیژن و نیتروژن می توانید ابتدا جدا شده است که جذب و دفع توسط تفاوت فشار بدست آمده، زمانی که فشار مطرح شده است، جذب انجام است و هنگامی که فشار را کاهش می دهند همدما، ایجاد می شود. تمایز بین اکسیژن و نیتروژن با کنترل زمان جذب به دست آورد. کنترل زمان بسیار کوتاه است، اکسیژن به طور کامل جذب، و نیتروژن در آینده جذب هنوز است و روند جذب متوقف شده است. بنابراین، تغییر فشار در نوسان فشار جذب و نیتروژن تولید وجود دارد و هم باید ظرف مدت 1 دقیقه کنترل.


ژنراتور نیتروژن Jiayu PSA تصویب تکنولوژی اتوماتیک فشردگي غربالهای مولکولی برای بالا خلوص نیتروژن با خلوص تولید تا 99.99% در در یک زمان. اگر آن را با تجهیزات برای بالا خلوص نیتروژن تولید شده توسط شرکت ما مجهز، آن نیتروژن با خلوص 99.999% مي شود. . سیستم مدیریت محتوای Jiayu مجموعه ترکیب آماده سازی گاز محصول پیشرو جیانگ سو Jiayu ویژه تجهیزات، شرکت، گیم، با توليد سالانه 500 مجموعه است. Jiayu یکی از اولین شرکت های درگیر در R&D و تولید نوسان فشار جذب ژنراتور نیتروژن با خلوص بالا و دسته اول ماشین آلات برای تولید ژنراتور نیتروژن در چین است. همچنین این شرکت است که می تواند mass-produce و استاندارد تولید در چین است.


 • تماس با ما

  تماس با: لئو
  تلفن: 86-21-60913363
  موبایل: +8617821748376
  ایمیل: jy88918760@163.com
  وب سایت: www.jiayu-gas.com

 • رده محصول
 • Copyright © Jiayu تجهیزات ویژه تمام حقوق محفوظ است.