TEL: +86-21-60913363
رده محصول
تماس با ما

تماس با: لئو
تلفن: 86-21-60913363
موبایل: +8617821748376
ایمیل: jy88918760@163.com
وب سایت: www.jiayu-gas.com

اخبار
صفحه اصلی > اخبار > محتوای
بازرسی قطعات مهم برای اطمینان از عملکرد عادی ژنراتورهای نیتروژن
Jul 18, 2018

ژنراتورهای نیتروژن باید در حین عملیات عادی توجه خود را به وضعیت عملیات خود جلب کنند، که برای بهبود حیات ژنراتور نیتروژن و صرفه جویی در هزینه بسیار مفید است. بنابراین، لازم است که ایمنی عملکرد اجزاء زیر را آزمایش کنید.

1، کمپرسور هوا

بهتر است ابتدا فیلتر را نصب کنید. برای جلوگیری از ورود دوده به هوای فشرده، زمان کم فشار کمپرسور هوا می تواند 30 دقیقه تجاوز نکند و عملیات و تعمیر و نگهداری فن خروجی را می توان به خوبی انجام داد. شرکت واجد شرایط می تواند یک قفل موازی را برای فن خروجی اضافه کند. لازم است که کار خوب در مدیریت کیفیت آب در گردش انجام شود. شرکت های با ژنراتور نیتروژن می توانند از آب معدنی استخراج شده و دستگاه های ضد پوسته پوسته شدن را به لوله های گردش آب کمپرسور برای کاهش یا کاهش رسوبات مقیاس و لجن اضافه کنند. خنک کننده روغن باید دو بار روغن خنک شود. و می تواند آنلاین را تغییر دهد

2، دستگاه پیش خنک کننده

شرکت های مشروط باید تا حد امکان دو خنک کننده سرد را تهیه کنند، یکی از انواع خشک کن سنتی است و دیگری یک خشک کن خنک کننده برای صرفه جویی در انرژی و محیط زیست. در غير اين صورت، هنگامي كه غلظت دي اكسيد كربن خروجي غشاي مولكولي افزايش مي يابد، متوقف خواهد شد. از آنجا که خط خروجی خشک کن برای مدت طولانی مستعد زنگ زدگی، سطح جریان کاهش می یابد، مقاومت افزایش می یابد و فشار خروجی خشک کن افزایش می یابد. بنابراين توصيه مي شود قبل از شروع بازرسي، از منبع جذب کننده گاز نيتروژن براي تصفيه معکوس استفاده کنيد.

3. پاکسازی

عمل ورودی غربال مولکولی باید آهسته و پایدار باشد تا جریان هوا از لایه ابزار نیتروژنی آسیب نبیند، که باعث می شود غربال مولکولی به برج تبدیل شود و خطر ایجاد شود. یک مشکل دریچه پنوماتیک غربال مولکولی وجود دارد که باعث می شود شرایط جداسازی هوا تغییر کند و متوقف شود. توصیه می شود برای استفاده از یک دریچه پنوماتیک با قابلیت اطمینان بالا و منبع هوا مستقل و سیگنال بازخورد شیر پنوماتیک باید حساس باشد. هنگامی که شیر کار نمی کند و یا عمل در جای نیست، زنگ می تواند در زمان زنگ زدن.

4، سوپرشارژر

توصیه می شود برای استفاده از یک ظرف هیدرولیکی با یک کیسه هوا یا یک پمپ روغن کمکی برای اتصال به انبساط استفاده کنید. هنگامی که توقف توسط اینرسی هدایت می شود، پمپ روغن کمکی می تواند برای رفع نیازمندی های روانکاری انبساط در هنگام توقف متوقف شود. وضعیت شروع پمپ روغن به طور کلی فشار گاز سیلندر دارد. پمپ روغن باید با شرایط شروع فشار گاز مخلوط بدون در نظر گرفتن اینکه آیا آن را در حالت اتصال یا در حالت مستقل است، متصل است. ژنراتورهای اولیه نیتروژن مستعد وقوع حوادث هستند، زیرا شرایط شروع در یک ایالت مستقل را نادیده می گیرند.

5. مخزن ذخیره سازی مایع

به طور کلی، فشار مخزن ذخیره سازی فشار اتمسفری در حدود 10KPa کنترل می شود. از آنجا که اثر عایق حرارتی خوب نیست، مقدار تبخیر به دلیل بهبود مایع یا بازگشت مایع، و خط تخلیه نازک است، فشار مخزن ذخیره سازی بالا است. لازم است توجه به دریچه تخلیه در وضعیت حادثه ضروری باشد. این که آیا آن یک شیر خاموش کننده گاز است، به منظور جلوگیری از بسته شدن دریچه خروجی در حالت تصادف به علت خطا در طراحی یا نصب، باعث افزایش فشار مخزن می شود؛ به شدت تطبیق مقررات مدیریت مواد نیتروژن مایع مخزن نیتروژن پر کردن، پر کردن اکسیژن مایع، نیتروژن مایع 90 درصد حجم مخزن را تجاوز نمی کند؛ نمایشگر زمینی الکترواستاتیک برای پرکردن اکسیژن مایع توصیه می شود.

6، اصلی ضد انفجار سرد.

حفاظت انفجاری سرامیکی مهمترین اولویت مدیریت تولید ایمنی جداسازی هوا است. CmHn جوی شرکت های پتروشیمی به طور کلی بالا است و کیفیت هوا باید یکبار در روز بررسی شود. تورن باد باید تنظیم شود تا جهت باد را از چهار فصل دنبال کند. تخلیه ژنراتور نیتروژن و حساب کاربری هواشناسی باید برای تجزیه و تحلیل و کنترل انباشت CanHn ایجاد شود. کمپرسور هوا باید صادر شود گاز در سیستم مانیتورینگ گنجانیده شده و به صورت دوره ای آزمایش می شود.

7، برج خنک کننده هوا باید با توجه به کیفیت آب در گردش، مانند کدورت، COD، محتوای نفت، توجه کنید که آیا می توان قارچ کش ها را برای تولید فوم اضافه کرد. توصیه می شود که شرکت های واجد شرایط به منظور کاهش تداخل های خارجی به منظور کاهش ترافیک در محدوده ترافیک استفاده می کنند، اما با توجه به جایگزینی منظم برای جلوگیری از افت کیفیت آب، توجه کنید.

8. لازم است که دمای ورودی غربال مولکولی را تا آنجا که ممکن است کاهش دهد تا توانایی غربال مولکولی برای جذب ناخالصی افزایش یابد. هنگامی که جو فرسوده می شود یا ژنراتور نیتروژن فورا تخلیه می شود، غربال مولکولی باید با دمای بالا بازسازی شود و چرخه عملیاتی باید مناسب باشد تا CmHn وارد شدن به برج به حداقل برسد. مقدار؛ برای اطمینان از سختی بازسازی غربال مولکولی؛ برای تقویت نظارت بر کیفیت صادرات غربال مولکولی، از جمله نقطه شبنم، C02 و CmHn، تجزیه و تحلیل آنلاین و آفلاین در ترکیب.

 • تماس با ما

  تماس با: لئو
  تلفن: 86-21-60913363
  موبایل: +8617821748376
  ایمیل: jy88918760@163.com
  وب سایت: www.jiayu-gas.com

 • رده محصول
 • Copyright © Jiayu تجهیزات ویژه تمام حقوق محفوظ است.