TEL: +86-21-60913363
رده محصول
تماس با ما

تماس با: لئو
تلفن: 86-21-60913363
موبایل: +8617821748376
ایمیل: jy88918760@163.com
وب سایت: www.jiayu-gas.com

اخبار
صفحه اصلی > اخبار > محتوای
ژنراتور نیتروژن PSA سری JMSC Jiangsu Jiayu به طور گسترده ای در بسیاری از صنایع استفاده می شود
Apr 17, 2018

در فرایند تولید صنعتی، مواد سمی، خطرناک، قابل اشتعال، مواد منفجره، مواد فرار نیاز به حفاظت از گاز مستمر دارند. نیتروژن نوعی گاز بی اثر است که دارای منبع هوا است و محتوای هوا آن 79٪ است. برنامه های کاربردی در تولید به طور فزاینده ای گسترش یافته اند.


در حال حاضر، جیانگ سو Jiayu ژنراتور نیتروژن PSA به طور گسترده ای در حفاظت از ایمنی گاز، گاز جایگزین، بازیابی نفت نیتروژن تزریق نفت، جلوگیری از آتش سوزی ذغال سنگ و آتش خاموش، درمان با حرارت فیزیکی مبتنی بر نیتروژن، ضد خوردگی و ضد انفجار، صنعت الکترونیک ، و مدارهای مجتمع. در زمینه تولید نیتروژن، غربال مولکولی کربن و غلظت های مولکولی زئولیت بیشتر استفاده می شود. جداسازی اکسیژن و نیتروژن توسط غربال مولکولی عمدتا براساس تفاوت میزان انتشار این دو گاز در سطح غربال مولکولی است. غربال های مولکولی کربن جاذب های کربن است که ویژگی های کربن فعال و غلظت های مولکولی را ترکیب می کنند. غربال مولکولی کربن از منافذ کوچک تشکیل شده است. گاز قطر کوچکتر سریعتر پخش می شود و بیشتر به فاز جامد زئولیت وارد می شود. به این ترتیب، نیتروژن می تواند در فاز گاز غنی شود.


با توجه به اصل جذب نوسان فشار برای تولید نیتروژن، ژیائوبا تولید کننده نیتروژن جذب نوسان فشار (که به عنوان ژنراتور نیتروژن PSA نامیده می شود)، با استفاده از غربال مولکولی ویژه PSA به عنوان مواد جاذب. تحت شرایط نرمال و شرایط کم فشار، با استفاده از تفاوت در اندازه قطر مولکولی اکسیژن و نیتروژن، تفاوت میزان جذب و میزان جذب در مرحله غربال مولکولی، زمان کار خود را از طریق یک کامپیوتر محاسبه می کند برای به دست آوردن نیتروژن خلوص بالا.


سیلندر ژنراتور نیتروژن PSA شامل یک بشکه سیلندر، یک پیستون، یک میله انتقال، یک میله راهنما و یک دستگاه هشدار است و دارای مزایای زیر است:

1. نیروی فشار F = PS مربوط به فشار جذب و سطح پیستون سیلندر است. این هیچ ارتباطی با سایر عوامل ندارد. در روند جذب نوسان فشار، فشار جذب ثابت است، پس از تولید، منطقه پیستون ثابت می شود. بنابراین، نیروی فشار دادن فشار سیلندر با سکته مغزی تغییر نمی کند.

2. سکته مغزی سیلندر را می توان اندازه گیری و یا در خارج از آن سنجید، و نقطه زنگ را می توان در پیش تنظیم شده است.

3. گاز مورد نیاز سیلندر به طور مستقیم از برج جذب به دست می آید و می تواند در هر زمان با برج جذب هماهنگ شود.


در برخی از صنایع مواد تشکیل دهنده در حال ظهور، صنایع الکترونیک، مدارهای مجتمع، آبجو و نوشیدنی ها و غیره استفاده می شود. استفاده از گازهای غیر مستقیم نیز به طور مداوم به برنامه های جدید گسترش می یابد. به عنوان مثال، ژنراتور نیتروژن جدید PSA برای محافظت بی رویه از تولید باتری لیتیوم تلفن همراه، بسته بندی نیتروژن برای آبجو و نوشیدنی ها و غیره استفاده شده است. از دست دادن آب بدن و خشک شدن نیتروژن در تولید سیلیکون، غذای میان وعده، جایگزین هوا و دی اکسید کننده برای بسته بندی نیتروژن می شود. کاربرد نیتروژن محصولات این شرکت ها را در تکنولوژی فرآیند، کیفیت محصول و رقابت پذیری به دست می آورد.


 • تماس با ما

  تماس با: لئو
  تلفن: 86-21-60913363
  موبایل: +8617821748376
  ایمیل: jy88918760@163.com
  وب سایت: www.jiayu-gas.com

 • رده محصول
 • Copyright © Jiayu تجهیزات ویژه تمام حقوق محفوظ است.