TEL: +86-21-60913363
رده محصول
تماس با ما

تماس با: لئو
تلفن: 86-21-60913363
موبایل: +8617821748376
ایمیل: jy88918760@163.com
وب سایت: www.jiayu-gas.com

ژنراتور ویژه نیتروژن برای صنایع غذایی

به منظور برآورده ساختن نیازهای نیتروژن صنایع غذایی، Jiayu یک راه حل تولید کننده نیتروژن مخصوص مواد غذایی را با خلوص 95 تا 99.9 درصد و تنظیم خلوص بر اساس ویژگی های صنایع غذایی توسعه داده است. غذاهای مختلف نیازهای مختلفی برای نیتروژن دارند ...

به منظور برآورده ساختن نیازهای نیتروژن صنایع غذایی، Jiayu یک راه حل تولید کننده نیتروژن مخصوص مواد غذایی را با خلوص 95 تا 99.9 درصد و تنظیم خلوص بر اساس ویژگی های صنایع غذایی توسعه داده است. غذاهای مختلف دارای الزامات مختلفی برای خلوص نیتروژن هستند و به حفظ اثر مطلوب می رسند. از آنجا که نیتروژن در دمای معمولی غیر مستقیم است و باکتری ها را آسان نمی کند، به طور گسترده ای در حفظ و ذخیره مواد غذایی مانند نوشیدنی ها، میوه ها، سبزیجات، کیک، چای، داروهای گیاهی چینی، پاستا و غیره استفاده می شود و می تواند به طور کامل رنگ اصلی، عطر و طعم غذا را حفظ کنید. کیفیت ذخیره سازی آن به طور قابل توجهی بهتر از خنک سازی مکانیکی است. در زمینه غذا نیاز به نیتروژن به اندازه خلوص نیست. غذا در فرایند نگهداری تازه، اکسیژن ردیابی در محیط اطراف می تواند بهترین اثر حفاظت را به دست آورد. ژنراتور نیتروژن غذا دارای ورودی تجهیزات کوچک، عملیات راحت، کم هزینه عملیاتی، اثر سریع و نگهداری مواد غذایی و زمان نگهداری می تواند تا حد زیادی گسترش یابد.

ژنراتور نیتروژن ویژه برای صنایع غذایی


ویژگی های تجهیزات ژنراتور نیتروژن غذایی

1، خلوص را می توان در محدوده 95٪ تا 999.9 تنظیم کرد، خشک کردن نیتروژن، نقطه خنک کم، منجر به حفظ مواد غذایی می شود؛

2، نسبت عملکرد قیمت عالی است، و بازده سرمایه گذاری سریع است؛

3، ظاهر فشرده، ساختار جمع و جور، رد پای کوچک، آسان برای تمیز کردن، مطابق با نیازهای تمیز بالا در صنعت مواد غذایی؛

4، فرایند بالغ است، ساخته شده از دستگاه های با کیفیت بالا، با دوام.


مواد غذایی مناسب:

1، آبجو، شراب، شراب میوه، روغن پخت و پز، قوطی ها، دمیدن بطری ها، نیتروژن قبل از استفاده، می تواند اکسیژن را برای جلوگیری از اکسیداسیون، فساد و فساد نوشیدنی های غیر گازدار و روغن پخت و پز حذف کند. در صورت استفاده از یک پروانه چوب پنبه، می توان از قالب گیری چوب در داخل بطری جلوگیری کرد.

2، پف کرده، غذای سرخ شده: می تواند مواد غذایی را از نرم کردن و بویایی با مقدار کمی آب جلوگیری کند و بسته بندی شکل به نظر می رسد، حمل آسان نیست.

3، کیک، محصولات پخته شده، زرده تخم مرغ: زمان نگهداری عمومی را می توان برای بیش از 3-5 ماه تمدید کرد. پس از پر شدن نیتروژن، می تواند از تغییر شکل و خرد شدن در طول حمل و نقل جلوگیری کند.

4، پودر شیر، پودر شیر سویا: استفاده از مقدار کمی از نیتروژن می تواند باعث جلوگیری یا کاهش تجمع ناشی از ذخیره سازی طولانی مدت فشرده پودر شیر شود.

5، غلات، آجیل، میوه ها، سبزیجات: پر از 95٪ خلوص نیتروژن، می تواند آسیب آفت ها را جلوگیری کند، 5٪ اکسیژن نیز می تواند میزان نفس میوه را کاهش دهد، اثر حفاظت تازه آشکار است.

6، آب نبات، غذای کوچک: عمدتا مناسب برای بسته بندی کیسه های هوادهی. اثر همان 2 و 3 است.

Hot Tags: ژنراتور نیتروژن ویژه برای صنایع غذایی، چین، تولید کنندگان، تامین کنندگان، خرید، قیمت، برای فروش
محصولات مرتبط
 • تماس با ما

  تماس با: لئو
  تلفن: 86-21-60913363
  موبایل: +8617821748376
  ایمیل: jy88918760@163.com
  وب سایت: www.jiayu-gas.com

 • رده محصول
 • Copyright © Jiayu تجهیزات ویژه تمام حقوق محفوظ است.