TEL: +86-21-60913363
رده محصول
تماس با ما

تماس با: لئو
تلفن: 86-21-60913363
موبایل: +8617821748376
ایمیل: jy88918760@163.com
وب سایت: www.jiayu-gas.com

فیلتر هوای فشرده سوخت

فیلتر JY سوخت گاز به طور عمده برای فیلتر کردن ناخالصی ها در گاز استفاده می شود، به طوری که برای محافظت از عملکرد عادی تجهیزات.

فیلتر JY سوخت گاز به طور عمده برای فیلتر کردن ناخالصی ها در گاز استفاده می شود، به طوری که برای محافظت از عملکرد عادی تجهیزات.

 

اصل کار گاز فیلتر سوخت JY

گاز طبیعی (گاز سوخت) از طریق انفجار به داخل محفظه جداسازی بشکه اول (برای جلوگیری از آسیب زود هنگام ناشی از ضربه فیلتر هوا)، ذرات جامد و مایع بزرگ جدا شده توسط مونتاژ سیکلون، و به پایین از ظرف تحت عمل از گرانش (تخلیه دوره ای از خروجی تخلیه). سپس گاز از خارج از طریق فیلتر جداسازی همجوش، ذرات جامد در رسانه فیلتر به دام افتاده، ذرات مایع به علت عملکرد تجمع رسانه فیلتر و سطح داخلی هسته فیلتر به تدریج جمع می شوند. وقتی قطره مقدار مشخصی به دست می آید، به دلیل تاثیر جریان هوا از افتادن سطح داخلی و داخل فیلتر داخل، قطرات بزرگتر به وسیله رسوب گرانشی جدا می شوند، جداسازی اجزا می تواند به طور موثر قطرات را جمع آوری کند، برای جلوگیری از صادرات قطره قطره، بنابراین که برای بهبود اثر جدایی. در نهایت پاک کننده گاز از جداکننده فیلتر تمیز می شود. با افزايش مقدار گاز از طريق فيلتر، ذرات رسوب شده روي فيلتر با افزايش فشار افزايش مي يابند، هنگامي که فشار به مقدار تنظيم شده (از اندازه گيري فشار) افزايش مي يابد، نشان مي دهد که فيلتر مسدود شده است ، باید بلافاصله جایگزین شود. فشار اولیه جداسازی فیلتر بالاتر از 20KPa نیست، جایگزینی فشار بالاتر از 100KPa نیست.

 

شکست و درمان

1. فلنج یا نشتی سوراخ را بررسی کنید

فرآیند را اجرا یا افزایش دهید، از روش بازرسی صابون مایع استفاده کنید. هنگامی که نشتی را پیدا کنید بلافاصله جداکننده را خاموش کنید. عملیات ضرب و شتم، پس از بازگشت فشار به صفر، تنها می توان از نگهداری استفاده کرد.


2. فیلتر فشار افزایش می یابد و یا جریان کاهش می یابد

ناخالصی در گاز طبیعی یا ذرات جامد باعث افزایش اختلاف فشار قبل و بعد از جداسازی ناشی از آن می شود، وقتی که آن بیش از 0.1MPa باشد، نشان می دهد که فیلتر در داخل مانع شده است، سیستم را متوقف می کند و فورا فیلتر را جایگزین می کند. اگر دو یا چند separators در همان زمان اجرا شوند، جریان یک جداکننده کمتر از 70٪ با دیگران (این مقدار را می توان در زمان اجرا تنظیم کرد)، به این معنی است که این جداساز ممکن است مسدود شود، باید بررسی شود و عنصر فیلتر جایگزین شود .

 

Hot Tags: فیلتر هوای فشرده گاز سوخت، چین، تولید کنندگان، تامین کنندگان، خرید، قیمت، برای فروش
محصولات مرتبط
 • تماس با ما

  تماس با: لئو
  تلفن: 86-21-60913363
  موبایل: +8617821748376
  ایمیل: jy88918760@163.com
  وب سایت: www.jiayu-gas.com

 • رده محصول
 • Copyright © Jiayu تجهیزات ویژه تمام حقوق محفوظ است.